www.PocztoweGolebie.pl

Hodowla Gołębi Pocztowych & Sklep
Marek Władyka

Sklep Mark-Lot

Zapraszam do części strony poświęconej hodowli gołębi pocztowych Marka Władyki.

Hodowla Marka Władyki

Kontakt

Marek Władyka

ul. Karola Pollaka 4
38-500 Sanok

kom: +48 698 677 423

e-mail: kontakt@pocztowegolebie.pl

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 935452

Tłumaczenie strony

Informacje o Stronie


Backs


Backs Taubenkuchen 6szt cena 32,00 zł.

Backs Taubenkuchen 6sztKołacz dla gołębi - znany od dawna, niezbędny dodatek pokarmowy dla gołębi.


Backs Vitamin-B-Komplex 100ml cena 34,00 zł.

Backs Vitamin-B-Komplex 100mlKompleks witamin BJest rozpuszczalnym w wodzie koncentrantem. Witaminy grupy B spełniają w przemianiematerii wielorakie zadania. Jako ważne elementy budulcowe fermentów (enzymów) witaminygrupy B mają centralne znaczenie w przemianie węglowodanów (cukrowców), białek i związkówtłuszczowych. Backs Vitamin-B-Komplex nadaje się przede wszystkim do uzupełniającegoleczenia podczas zastosowania sulfonamidów, antybiotyków jak i po szczepieniach.ZALECANE STOSOWANIE:do wody – 5ml na 1L wody,do karmy – 5ml na 25 gołębi.


Backs TS-6 Plus 300g – probiotyk cena 63,00 zł.

Backs TS-6 Plus – probiotykBacks TS-6 Plus można stosować nie tylko podczas i po kuracjach farmakologicznych oraz szczepieniach.Zalecamy podawanie zawsze wtedy, kiedy gołębie znajdują się w szczególnie stresowych sytuacjach.To znaczy w okresie godowym, podczas pierzenia, po odsadzeniu młódków, przed i po wystawach.ZALECANE STOSOWANIE:6g (1 płaska miarka) na 20 gołębi, podawać mieszając ze zwilżoną karmą.


Weizenkeimol 250ml.- Cena 37,50 zł.

Olejek z kiełków pszenicy

Naturalny preparat witaminy E. Szczególnie wskazany jako domieszka do paszy podczas łączenia par i podczas lotów. Backs Weizenkeimol wznieca popęd płciowy i wzmacnia naturalnym sposobem siłę mięśni i nerwów.

Dawkowanie: Do karmy 5ml na 20 gołębi na dzień.


Backs Taubenkuchen 12szt cena 57,00 zł.

Backs Taubenkuchen 12sztKołacz dla gołębi - znany od dawna, niezbędny dodatek pokarmowy dla gołębi.


Backs Magnesin 300g cena 79,00 zł.

Backs Magnesin 300gNiezbędny w sezonie lotowym!Zawiera szczególnie ważne dla organizmu: magnez, potas, sód i witaminę C w lekkostrawnej formie.Magnez zmniejsza ryzyko wystąpienia zakwasów podczas i po lotach konkursowych. Sód zapewnia dużezmagazynowanie wody w komórkach, podczas gdy potas kontroluje górne granice optymalnego dla ciałapoziomu zmagazynowania wody. Witamina C podnosi siły obronne organizmu i chroni ciałka krwi przedwolnymi rodnikami.ZALECANE STOSOWANIE:1 płaska miarka (5g) na 25 gołębi, raz dziennie, mieszając z karmą.


Backs Flüssig-Mineral 500ml cena 36,00 zł.

Backs Flüssig-Mineral 500ml – minerały w płynieZawiera minerały i pierwiastki śladowe w wysokiej koncentracji.


Backs Usnea 500ml cena 55,00 zł.

Backs Usnea barbata 500ml(roztwór z brodaczki)Usnea jest roztworem z brodaczki. Brodaczka zawiera jako goryczkę kwas usninowy. Kwas usninowy tonaturalna antybiotyczna substancja czynna, która znajduje zastosowanie między innymi w leczeniuinfekcji górnych dróg odechowych.ZALECANE STOSOWANIE:5ml /1L wody raz dziennie-w celu przygotowania gołębi do chowu bądź do lotów, zaleca się przeprowadzenie pięciodniowej kuracjiprzed sparowaniem bądź przed pierwszymi lotami treningowymi.-podczas sezonu lotowego, Usnea barbata należy podać do wody raz w tygodniu, na początku tygodnia,-a w okresie pierzenia dwa razy tygodniowo.


Backs GLUT-AMIN 1L cena 59,00 zł.

Backs GLUT-AMIN 1LBacks Glut-Amin zawiera niezbędne do życia aminokwasy. Aminokwasy są niezbędne dla wzrostu oraz pierzeniagołębia. Glut- Amin zawiera również witaminy grupy B, glukozę oraz elektrolity. Dlatego zaleca siępodawanie Glut- Amin po szczepieniach, kuracjach antybiotykowych, jak również przed i po lotach konkursowych.Skład:cukier gronowy, kazeinian wapnia, chlorek wapnia, chlorek magnezu, chlorek potasuZALECANE STOSOWANIE:10ml /1 L wody lub na karmę 10ml na 25 gołębi.Glut- Amin najlepiej podawać przez pięć dni przed sparowaniem, po kuracjach antybiotykowych i szczepieniach. W czasie chowu oraz w okresie pierzenia Glut- Amin podajemy dwa razy w tygodniu. W sezonie lotowym zaleca się podawanie Glut- Amin zarówno przed jak też i po locie.Jeżeli Glut- Amin jest stosowany okazjonalnie stosowany, zaleca się podwojenie dawki.


Backs GLUT-AMIN 500ml cena 45,00 zł

Backs GLUT-AMIN 1LBacks Glut-Amin zawiera niezbędne do życia aminokwasy. Aminokwasy są niezbędne dla wzrostu oraz pierzeniagołębia. Glut- Amin zawiera również witaminy grupy B, glukozę oraz elektrolity. Dlatego zaleca siępodawanie Glut- Amin po szczepieniach, kuracjach antybiotykowych, jak również przed i po lotach konkursowych.Skład:cukier gronowy, kazeinian wapnia, chlorek wapnia, chlorek magnezu, chlorek potasuZALECANE STOSOWANIE:10ml /1 L wody lub na karmę 10ml na 25 gołębi.Glut- Amin najlepiej podawać przez pięć dni przed sparowaniem, po kuracjach antybiotykowych i szczepieniach. W czasie chowu oraz w okresie pierzenia Glut- Amin podajemy dwa razy w tygodniu. W sezonie lotowym zaleca się podawanie Glut- Amin zarówno przed jak też i po locie.Jeżeli Glut- Amin jest stosowany okazjonalnie stosowany, zaleca się podwojenie dawki.


Backs Balance 1L cena 78,00 zł.

Backs Balance 1LBacks Balance to produkt składający się ze sfermentowanego skoncentrowanego ekstraktu z ziół, nasionoraz sfermentowanych produktów mlecznych, dzięki któremu cały organizm odzyskuje optymalną równowagę.Substancje szkodliwe, które gołąb przyjmuje z karmą oraz ze swego otoczenia przyczyniają siędo powstawania problemów trawiennych. To z kolei skutkuje obniżeniem odporności ptaków, szybciej chorują,mają rzadki kał, mają gorsze wyniki i częściej się tracą.


Backs Terra Mineral 1kg cena 33,00 zł.

Backs Terra Mineral 1kgJest wyśmienitym, naturalnym produktem z wieloma pierwiastkami śladowymi oraz kwasem krzemowym.Backs Terra Mineral powinno być podawane przez cały rok. Wyśmienicie nadaje się doosuszenia zwilżonej karmy np.Moorkonzentratem, Glut-Aminem, Backsi-Gen lub innymi preparatami.ZALECANE STOSOWANIE:1łyżka stołowa /1kg karmy


Backs SCHLEIMFREI 500ml cena 70,00 zł.

Backs - Schleim Frei - 500ml (na drogi oddechowe)DZIAŁANIE:w naturalny sposób szybko udrażnia górne drogi oddechoweDAWKOWANIE:20ml Black Schleimfrei raz dziennie na 1litr wody lub, jeżeli preparat podawany jest jest przez karmę, na 25 gołębi.W sezonie lotowym należy podać dwa razy na początku tygodnia.W czasie lotów Backs Schlemfrei powinno być regularnie stosowany, gdyż zwłaszcza w czasie lotów drożne drogi oddechowe to konieczność.


Backs SCHLEIMFREI 1L cena 115,00 zł.

Backs - Schleim Frei - 1000ml (na drogi oddechowe)DZIAŁANIE:w naturalny sposób szybko udrażnia górne drogi oddechoweDAWKOWANIE:20ml Black Schleimfrei raz dziennie na 1litr wody lub, jeżeli preparat podawany jest jest przez karmę, na 25 gołębi.W sezonie lotowym należy podać dwa razy na początku tygodnia.W czasie lotów Backs Schlemfrei powinno być regularnie stosowany, gdyż zwłaszcza w czasie lotów drożne drogi oddechowe to konieczność.


Backs Vitamin E + Selen 100ml cena 29,00 zł.

Backs Vitamin E + Selen 100mlWitamina E steruje przemianą węglowodanów i substancji zawartych w mięśniach, regulujezawartość glikogenu i wspiera czynności gruczołów.ZALECANE STOSOWANIE: do wody – 2ml na 1L wody,do karmy – 2ml na 25 gołębi.


Glutabo+ z elektrolitami 500g cena 45,00 zł.

Backs Glutabo+ z elektrolitami 500gTen wyśmienity preparat elektrolitowy zawiera glukozę, witaminy, pierwiastki śladowe i elektrolity.Backs Glutabo+ podaje się przede wszystkim przed i po lotach konkursowych.ZALECANE STOSOWANIE:Po powrocie z lotu: 2 łyżki stołowe /1L wody.W sezonie lotowym: 2 razy w tygodniu 1 łyżka stołowa /1L wody.Loty dalekodystansowe: 3 razy w tygodniu 1 łyżka stołowa /1L wody.Podczas chowu: 1 raz w tygodniu 1 łyżka stołowa /1L wody.W okresie pierzenia: 2 razy w tygodniu 1łyżka stołowa /1L wody.Zimą 1 raz w tygodniu: 1 łyżka stołowa /1L wody.


Backs Moorkonzentrat 1L cena 72,00 zł.

Backs Moorkonzentrat 1Lkoncentrat bagiennyBacks Moorkonzentratjest to ekstrakt z roślin rosnących w bagnach. Obumarłe szczątki roślin ulegająpod wodą naturalnemu procesowi fermentacji, w wyniku której powstają wartościowe związki humusowe,takie jak kwasy huminowe, garbniki, organiczne związki białkowe, różnego rodzaju cukry, mikroelementy(np.: bor, stront, bar, wanad) minerały oraz inne organiczne produkty rozkładu.Backs Moorkonzentrat mieszanka paszowa uzupełniająca dla gołębiSkład: Roztwór zdobyty z typowej flory bagiennej (wełnianki, turzycy, trzciny, wrzośca, mchów, brzóz) ZALECANE STOSOWANIE:Backs Moorkonzentrat powinno być podawane gołębiom przez cały rok, dwa do trzech razy w tygodniu.1 łyżka stołowa (ok.15ml) na 0,5kg karmy.Ważne: Przed użyciem wstrząsnąć. Chronić przed zamarznięciem. Przechowywać w pozycji wieczkiem do dołu (do góry nogami). Podczas otwierania może występować zapach siarki (zgnilizny), nie oznacza to jednak pogorszenia jakości produktu. .


Backs Z + M 2011 250g cena 72,00 zł.

Backs Z + M 2011 250gto mieszanka paszowa uzupełniająca, dostosowana do szczególnych potrzeb gołębiw okresach przygotowania do chowu, odchowu młodych oraz pierzenia.Z + M 2011 powinno być związane z karmą za pomocą Omega-Plus-Öl lub Lecithin.Z+M 2011 to wyjatkowo tani produkt, ponieważ wystarczy podaćZALECANE STOSOWANIE: 2g na 20 gołębi 3 do 4 razy w tygodniu a ponadto jest to kompletny produktna chów oraz pierzenie. Dieta gołębia powinna być uzupełniona jedynie w minerałylub ewentualnie środki wspierające zdrowie.


Extra Energie 400g - Cena 59,00 zł.

Backs Extra Energie 400gBacks Extra Energie zawiera wysokowartościowe węglowodany, witaminę B12, witaminę C i elektrolity.Starannie dobrane węglowodany gwarantują równomierną przemianę w glikogen. Ze względu na składproduktu możliwe jest dłuższe korzystanie z energii pochodzącej z węglowodanów przez gołębia.Witamina C chroni komórki gołębia, a elektrolity regulują gospodarkę wodną organizmu. Zapewniająone dostateczne nawodnienie, co ma szczególnie duże znaczenie w czasie trudnych lotów i wysokich temperatur.Backs Extra Energie to kompletny produkt do stosowania na dwa dni przed koszowaniemZALECANE STOSOWANIE:10g (2 miarki) /na 20 gołębi


Backs RACE 2010 250g.- Cena 70,00 zł.

Backs RACE 2010 250gTo proszek zawierający białko, który musi być podawany przez karmę.Backs RACE 2010 zostało stworzone specjalnie na sezon lotowy.Backs RACE 2010 powinno się zacząć podawać tydzień przed pierwszymi lotami treningowymi.ZALECANE STOSOWANIE:1 płaska miarka (2g) na krmę na 20 gołębi


Elektrolyt-Mischung.- Cena 39,00 zł.

Backs Elektrolyt Pulver 500gJest to znakomita kombinacja elektrolitów, którą stosuje się przy utracie płynów ustrojowych.Gołębie otrzymujące Backs Elektrolyt lecą szybciej. Preparat ten należy podawać gołębiom zawszepo wielkich wysiłkach.ZALECANE STOSOWANIE:12g = 1 płaska łyżka stołowa na 1L wody (dzienna dawka dla 25 gołębi)


Schwefelblüte – kwiat siarczany cena 38,00 zł.

Backs Schwefelblüte 600g– kwiat siarczany, NA PIERZENIE!Zaleca się skarmianie Backs Schwefelblüte przede wszystkim w okresie pierzenia. Siarka wchodziw skład wielu związków białkowych w organiźmie gołębia i odgrywa szczególną rolę w tworzeniu sięnowego upierzenia.ZALECANE STOSOWANIE: 5g (1 płaska miarka) na 30 gołębi, zmieszać ze zwilżoną karmą.Do zwilżenia karmy zalecamy Backs Glut-Amin lub Backs Omega-Plus-Öl


Bierhefe – drożdże piwne 800g.- Cena 39,00zł.

Backs Bierhefe – drożdże piwne 800gDrożdże piwne zalicza się niewątpliwie do najbardzej wartościowych spośród wszelkich znanych nam produktównaturalnych. Drożdże piwne zawierają oprócz witamin, pierwiastków śladowych, aminokwasów, wapnia i fosforunaturalny, spory zasób witamin kompleksu B oraz wiele innych substancji, których wartośc nie sposób przecenić.ZALECANE STOSOWANIE:podawać przynajmniej 2 razy w tygodniu.Zwilżyć karmę za pomocą Moorkonzentrat, Weizenkeimöl, Knoblauchöl, Lecithin lub Lebertran,następnie osuszyć 1 łyżeczką Backs Bierhefe.


Backs Omega-Plus-Öl 500ml cena 72,00 zł.

Backs Omega-Plus-Öl 500mlOlej Backs Omega-Plus-Öl stworzono według najnowszych badań naukowych w dziedzinie odżywianiagołębi pocztowych. Poprzez optymalną kombinację kwasów tłuszczowych omega osiąga się zwiększonewydobycie pokładów energii u gołębi. Dzięki zawartości lecytyny poprawia przemianę materii, magazynowaniei transport kwasów tłuszczowych w organizmie.ZALECANE STOSOWANIE:przez cały rok, 2-3 razy w tygodniu.5ml /karmę na 20 gołębi raz dziennie.


Rodimin z anyżem 1kg- Cena 17,00 zł.

Rodimin z anyżem 1kgCeniony mineralny dodatek pokarmowy, szczególnie chętnie pobierany przez gołębie podczas chowu!Backs poleca:Rodimin może być także mieszany z VI-SPU-MIN i podawany w jednym naczyniu.ZALECANE STOSOWANIE:Rodimin podaje się gołębiom w osobnej miseczce do wolnego pobierania.


Backs Protein Plus 400g.- Cena.75,00 zł.

Backs Protein Plus 400gTo mieszanka wysokowartościowego białka zwierzęcego i oligosacharydów mannanu. Gołąb potrzebuje białkodo budowy mięsni i upierzenia. Białko zwierzęce zwiększa ponadto wykorzystanie białek roślinnych,pobieranych przez gołębia wraz z pokarmem. Backs Protein Plus nadaje się doskonale do podawaniaodsadzonym młódkom, do odbudowy muskulatury gołębi po wyczerpujących lotach i podczas pierzenia.Backs Protein Plus podaje się wraz z pokarmem.ZALECANE STOSOWANIE:4,5g (1 płaska miarka) na 15 gołębi na 1 dzień, podawać mieszając z karmą.


AR-Backs 750ml.- 52,00 zł.

AR-Backs 750mlAR-Backs (gotowy spray w dużej puszce )Uniwersalny preparat przeciw pasożytom, robakom i muchom. Działa od razu po kontakcieze szkodnikami, długotrwałe działanie wynosi do 6 tygodni. AR-Backs stosuje się na wszystkichpowierzchniach w gołębnikach, w wolierach lub klatkach dla ptaków, kojcach dla psów itd.Aby zwalczyć wyjątkowo uporczywe pasożyty, takie jak ptaszyniec, należy spryskać ich dróżki i kryjówki.Stosuj bezpiecznie biocydy. Przed użyciem zapoznaj się z oznaczeniem i opisem produktu.


Backs Taubentee 300g 21.- Cena 49,00 zł.

Backs Taubentee 300gBelgijska mieszanka ziółskłada się z 20 wyselekcjonowanych różych roślin zielnych,ich liści, korzeni i kwiatów. Niestety nie możemy już pisać,do czego nasza herbata służy, ale jest to prawdziwy produkt całoroczny.ZALECANE STOSOWANIE:Do litra wody należy wsypać łyżkę stołową herbaty Backs Tee,gotować trzy minuty, następnie zakryć pokrywką i odstawić na piętnaście minut,po czym przelać przez sitko i ostudzić.W celu przygotowania gołębi do chowu bądź do lotów, zaleca się przeprowadzenie pięciodniowej kuracjiprzed sparowaniem bądź przed pierwszymi lotami treningowymi.Podczas sezonu lotowego, Backs Tee należy podawaćraz w tygodniu po locie, a w okresie pierzenia dwa razy tygodniowo.


VI-SPU-MIN.- Cena 20,00 zł.

Backs VI-SPU-MIN 1kgJest nie tylko wartościowym wapnem spożywczym, gdyż poza minerałami i pierwiastkami śladowymi zawieraszeroką paletę witamin oraz aminokwasów, takich jak lizyna i metionina. Dlatego VI-SPU-MIN jest produktem,który, powinien być zawsze podawany gołębiom w okresie wzmożonego wysiłku, to znaczy przed sparowaniemaż do złożenia jaj, w czasie chowu młodych oraz podczas pierzenia.VI-SPU-MIN można podawać gołębiom w małym pojemniku do dowolnego pobierania lub za pomocą olejku związać z karmą


Backs VI-SPU-MIN 5kg cena 70,00 zł.

Backs VI-SPU-MIN 5kgJest nie tylko wartościowym wapnem spożywczym, gdyż poza minerałami i pierwiastkami śladowymi zawieraszeroką paletę witamin oraz aminokwasów, takich jak lizyna i metionina. Dlatego VI-SPU-MIN jest produktem,który, powinien być zawsze podawany gołębiom w okresie wzmożonego wysiłku, to znaczy przed sparowaniemaż do złożenia jaj, w czasie chowu młodych oraz podczas pierzenia.VI-SPU-MIN można podawać gołębiom w małym pojemniku do dowolnego pobierania lub za pomocą olejku związać z karmą