www.PocztoweGolebie.pl

Hodowla Gołębi Pocztowych & Sklep
Marek Władyka

Sklep Mark-Lot

Zapraszam do części strony poświęconej hodowli gołębi pocztowych Marka Władyki.

Hodowla Marka Władyki

Kontakt

Marek Władyka

ul. Karola Pollaka 4
38-500 Sanok

kom: +48 698 677 423

e-mail: kontakt@pocztowegolebie.pl

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 761731

Tłumaczenie strony

Informacje o Stronie


Travipharma


SETRACHOL 1L. Cena 68,00 zł.

Unikalny tonik do regeneracji wątroby.Skład: methionina - cholina - sorbitol - biotyna (vit.H) - vit. B kompleks Zaleca się stosowanie:- w okresie rozrodczym (3-4 razy w tyg.)- w okresie pierzenia (2-3 razy w tyg.)- po locie (1-2 dni)- po intensywnych treningach- po kuracjach antybiotykowych (4-5 dni)- podczas zaburzeń czynności wątroby i nerek (5 dni).Bardzo dobrze oczyszcza krew, oczyszcza organizm z toksyn, sine mięśnie już po jednodniowym stosowaniu nabierają jasnoróżowego zabarwienia.(wg. wydawnictwa holenderskiego „De Duif” 80% czołowychhodowli belgijskich i holenderskich stosuje Sedochol).Dawkowanie:10ml - 0,5 kg karmy lub 1 litr wody


SUPER ANTI SLIJM S.A.S. 10ml. Cena 52,00 zł.

Krople do nosa dla gołębi i ptaków papugowatych-NA ZDROWE DROGI ODDECHOWE (naturalne oddychanie,czyste nosy, gardło i krtań).Wskazania:-sine/czerwone gardło i duże ilości śluzu,-szczelina podniebienia jest zamknięta,-wilgotne oczy i ciężki oddech,-brak ochoty do latania.Zawiera kombinacje olejków eterycznych i minerałów.Ma pozytywny wpływ na choroby układu oddechowego. Dawkowanie:1-2 krople do każdego otworu nosowego, poprzez silne trzymaniegłowy doprowadzić do skutecznego działania kropli.Działanie jest natychmiastowe. Oczy muszą łzawić.Gołąb musi oddychać 1minutę przez nos przy zamkniętym dziobie.Zastosowanie:Dzień przed koszowaniem (powtarzać co 2 tygodnie;w razie konieczności co tydzień).Przed użyciem wstrząsnąć.


PROVIBAC 500ML. Cena 55,00 zł.

PROBIOTYK NA ODBUDOWĘ FLORY BAKTERYJNEJPROVIBAC:- pomaga odbudować florę bakteryjną jelita, po kuracjach antybiotykowych,- zapobiega utracie masy ciała,- zawiera oligosacharydy,Produkt naturalny Znakomity dla gołębi i ptaków ozdobnych.Skład:Minerały, pierwiastki śladowe,kwasy organicznei fruktooligosacharydy. Dawkowanie:10 ml /2L wody pitnej. Zaleca się podawać przez 3 dni w każdym tygodniu. W razie potrzeby podawać przez 10 dni ze zdwojoną dawką.Młodym gołębiom podawać przez 3 tygodnie - codziennie.Przed użyciem wstrząsnąć. Przechowywać w ciemnym pomieszczeniu.


Travi - Carni - Cena 49,00 zł.

Travi - CarniL-karnityna dla gołębi.Travi Carni to suplement diety dla gołębi z L-karnityny, wzbogacony o witaminy i aminokwasy, poprawiający wydajność podczas całego sezonu lotowego.Wskazania:L-karnityna zapewnia mięśniom odżywienie i pomaga podnieść energię, zapobiega wytwarzaniu nadmiaru kwasu mlekowego.TRAVI-CARNI:- zwiększa wydajność podczas lotów,- zapewnia wyższy poziom energii,- zwiększa produkcję ptasiego mleczka (mleczka wola)- poprawia metabolizm tłuszczów,- chroni przed powstawaniem kwasu mlekowego w mięśniach .Dawkowanie i sposób podawania:Dawkowanie : 10 ml na 1 litr wody pitnej.Podczas lotów : przez 5 dni przed koszowaniem .


OMEGA-OLIE-MIX 500ml.

Wyjątkowe źródło energii. Zawiera naukową proporcję kwasówtłuszczowych OMEGA 3-6-9 wzbogaconą o naturalny tłuszcz owczy.Właściwości:-dodaję dodatkowej energii,-hamuje stany zapalne,-poprawia orientację (jak najszybciej do domu),-podnosi płodność,-nabłyszcza pióra i skórę,-polepsza rozwój młodych gołębi,-wzmacnia mięśnie i ścięgna.Podawanie:Móc być podawany codziennie dla wszystkich zwierząt.Gołębie:* Podczas chowu młodych, na początku parowania.* W sezonie lotowym 3 dni przed koszowaniem. Dawkowanie: 10 ml na kg karmy.Woliera/ptaszarnia;* Podczas wylęgania młodych i na początku parowania.Dawkowanie: 10 ml za kg karmy.Omega-Olie-Mix to czysty tłuszcz owczy z naturalnych olei(kukurydziany, słonecznikowy, omega 3-6-9) oraz witaminy B+E+C.ŚRODEK 100% NATURALNYOpakowanie 500ml


LUGOL-PLUS 200ml.

- optymalizuje odporność, kondycję, procesy przemiany materiia tym samym sprawność i wyczynowość,- poprawia ukrwienie skóry.Po zastosowaniu tego preparatu nosy są białe, oczy błyszczące a gardło zdrowe.Znakomity dla gołębi i ptaków ozdobnych.Skład:Jodek potasu, jod, żelazo i in. minerałyi pierwiastki śladowe. Dawkowanie:Podczas lotów: 20 kropli na 1L wody pitnej przez 1-6 dni w tygodniu (nie podawać w dniu koszowania).W okresie zimowym, pierzenia i rozrodu: 15 kropli na 1L wody pitnej codziennie.