www.PocztoweGolebie.pl

Hodowla Gołębi Pocztowych & Sklep
Marek Władyka

Sklep Mark-Lot

Zapraszam do części strony poświęconej hodowli gołębi pocztowych Marka Władyki.

Hodowla Marka Władyki

Kontakt

Marek Władyka

ul. Karola Pollaka 4
38-500 Sanok

kom: +48 698 677 423

e-mail: kontakt@pocztowegolebie.pl

Odwiedziny

Ilość wyświetleń: 935466

Tłumaczenie strony

Informacje o Stronie


Tollisan


TOLLYAMIN FORTE 1000ML.

Tollyamin zawiera dużą dawkę aminokwasów, elektrolitów i witaminę B w optymalnych proporcjach. Ze względu na skład, Tollyamin można podawać przez cały rok, w sezonie lotów, w fazie hodowli i w trakcie pierzenia.W sezonie lotów podawanie Tollyamin jest nieodzowne. Glutamina, L-metionina i L-lizyna, jako elementy składowe białek (protein), mają podstawowe znaczenie dla szybkiej regeneracji po lotach o nagrody. Po takich lotach można u gołębi wyczuć utratę masy mięśni i ciała. Im cięższy lot – tym lżejszy gołąb. Gołębie, którym podaje się Tollyamin i Immunol, kompensują tę utratę masy dużo szybciej. Budowa zasobów energetycznych mięśni jest zakończona po dwóch dniach. Gołębie karmione w tak specjalny sposób mają niesamowitą przewagę w trakcie długiego sezonu lotów. Im dłuższy i trudniejszy sezon lotów, tym większa przewaga.


Tollisan TOLLYAMIN 3+

Sezon lotów: Aminokwasy są podstawą wszystkich żywych organizmów. Bez nich życie nie jest możliwe! Również białko jest podstawowym budulcem organizmu gołębia. Aminokwasy, a w szczególności L-Glutamina, L-Metionina i L-Lizyna, gwarantują natychmiastowe zaopatrzenie gołębi w białko. Zapewniają szybką regenerację organizmu po locie. Przemiana materii zostaje przyspieszona, a L-Glutamina dodatkowo podnosi i zabezpiecza funkcje życiowe. Jak zaobserwowano u młodych gołębi podawanie Tollyamin 3+ dreiplus dwa dni przed koszowaniem przekłada się na bardzo dobre rezultaty w lotach. Tajemnica sukcesu tego preparatu tkwi w optymalnym zbilansowaniu witamin z grupy B.

Sezon lęgów:
Podczas wychowu młode gołębie zwiększają zapotrzebowanie na białko. Jak dowiedziono w badaniach chlorek choiny wspiera rozwój młodych ptaków, z kolei kwas foliowy (witamina B9) niezbędny jest do budowy czerwonych krwinek. Tollyamin 3+ dreiplus odpowiada wszystkim wymaganiom lęgowym ptaków, a jego stosowanie zapewnia zdrowie wszystkim rosnącym, młodym gołębiom.

Dawkowanie:
20 ml na 1 litr wody


Tollisan BIERHEFE - Drożdże piwne

Niezbędny przez cały rok. Naturalny produkt składający się z suszonych drożdży piwnych. Bogaty w proteiny oraz witaminy z grupy B. Podnosi ogólną sprawność fizyczną i ochotę do ćwiczeń.

Dawkowanie:
2 razy w tygodniu, 1 kopiatą łyżeczkę na 1kg karmy.

Opakowanie:
550g


Tollisan MULTI-VITAMINSAFT - Syrop wielowitaminowy

Rozpuszczalny w wodzie kompleks wielowitaminowy. Gwarantuje doskonałą formę zawodniczą. Zawiera w pełni zbilansowany zestaw 10 witamin. Zalecany jest również w okresach uzupełniania niedoborów witamin oraz w sytuacjach stresowych. Ze względu na bardzo lepką i gęstą konsystencję szczególnie dobrze nadaje się jako nośnik dla lekarstw i antybiotyków. Dawkę lekarstwa należy nałożyć na preparat i podać wraz z karmą. Podawać przez cały rok 1 raz w tygodniu, 2 łyżeczki do herbaty na 1kg karmy lub 1litr wody. Podczas zwiększonego zapotrzebowania na witaminy (szczególnie w okresie rozpłodu, pierzenia, stresu wynikającego z udziału w zawodach itp.) można podwoić dawkowanie.

Dawkowanie:
1 łyżka na 1kg karmy

Opakowanie:
500 ml